Barbara Jop

The Square Estate

Telefon:

695084132

Rynek nieruchomości od zawsze był dla mnie interesujący. Ciągła zmiana, dynamiczny rozwój miasta, architektury i ludzkich potrzeb to niekończące się wyzwania.
Lubię patrzeć jak po zakończonym procesie sprzedaży nieruchomości widzę szczęśliwe rodziny, którym udało się kupić wymarzony dom czy mieszkanie. Cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć. Moim zadaniem i celem jest doprowadzenie do tego, aby ten proces zakupu bądź sprzedaży był jak najlepiej przeprowadzony. Dokładam wszelkich starań, aby tak się stało. Moje doświadczenie zawodowe, praca w sektorze finansowym jak również na rynku nieruchomości, pozwala mi na to.
Z firmą The Square Estate zdecydowałam się na współpracę ze względu na narzędzia i możliwości jakie mogę oferować swoim Klientom oraz sama korzystać jako pośrednika. Praca zespołowa, wzajemny szacunek i pomoc to są wartości, które są bardzo ważne dla mnie i którymi staram się kierować w życiu na co dzień. Poza pracą lubię dobrą książkę, jogę, medytację, kontakt z naturą.

Aktualne oferty agenta


Oferty sprzedane/wynajęte przez agenta

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.