Co oferujemy?

W czym dokładnie pomagamy naszym Klientom:

Sprzedaż nieruchomości

Wieloletnie doświadczenie każdej osoby z naszego zespołu pozwala na skuteczną sprzedaż Twojej nieruchomości. Każdy z nas wie jak ekspercko podejść do tematu wyceny, w jaki sposób zbudować spójną i odpowiednią strategię oraz jak budować poprawne relacje z klientami od początku znajomości.

Zakup nieruchomości

Działamy kompleksowo, co oznacza, że przeszukujemy bazy danych innych agencji, kontaktujemy się z opiekunami innych ofert nieruchomości z portali, ale przede wszystkim kontaktujemy się z naszymi kolegami, którzy bywa, że mają wymarzoną nieruchomość dla naszego klienta.

Wynajem nieruchomości

Na bieżąco śledzimy rynek wynajmu i wyciągamy wnioski. Oznacza to, że wiemy, jakie stawki wynajmu w danym czasie są przypisane do danej dzielnicy. Korzystając z naszej wewnętrznej bazy kwot najmów, potrafimy prześledzić te kwoty, aby je idealnie dopasować do wynajmujących.

Najem nieruchomości

Wiemy, jak trudno znaleźć idealną nieruchomość, dlatego nie ograniczmy się do własnej bazy. Szukamy w bazach innych agencji, kontaktujemy się z ofertami najmowymi z portali, oraz naszymi kolegami agentami, którzy bardzo często mają wymarzoną nieruchomość dla naszego klienta.

Usługi kredytowe

Od kilku lat budujemy relację z naszymi kolegami i koleżankami z Salomon Finance, którzy są znawcami rynku kredytów hipotecznych. Pomagają oni nam i naszym klientom znaleźć najlepszy kredyt, a także tłumaczą wszelkie zagadnienia związane ze stroną kredytową oraz prawną.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.