Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, trzypokojowy apartament w prestiżowej inwestycji Holland Park, zlokalizowanej tuż przy Plac Trzech Krzyży.
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Apartament o powierzchni 92 m² położony jest na 5. piętrze i został zaprojektowany z myślą o komforcie oraz funkcjonalności.
W jego skład wchodzą:
-przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
-sypialnia,
-gabinet (idealny jako home office lub pokój gościnny),
-dwie łazienki z prysznicem,
-oddzielna toaleta,
-pralnia.
Wnętrze wyróżnia się dużą ilością zabudowy stolarskiej, która zapewnia wygodne przechowywanie i spójny, estetyczny charakter przestrzeni.
Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Dodatkowo mieszkańcy mają do dyspozycji recepcję oraz rowerownię.
LOKALIZACJA
Holland Park to jedna z najbardziej pożądanych inwestycji w centrum Warsaw, oferująca kameralność i prestiż w samym sercu miasta.
Bezpośrednie sąsiedztwo Plac Trzech Krzyży gwarantuje dostęp do najlepszych restauracji, butików i kawiarni.
W zasięgu spaceru znajdują się:
-Park im. Marszałka Rydza-Śmigłego
-Park Ujazdowski
-Łazienki Królewskie
To idealne miejsce dla osób ceniących miejski styl życia połączony z dostępem do zieleni.
Doskonała komunikacja zapewnia szybki dostęp do każdej części miasta.
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
12 000,00 PLN (129,87 PLN)
3 POKOJOWY APARTAMENT PRZY PLACU TRZECH KRZYŻY
Mieszkanie na wynajem,
Warszawa, Książęca
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: wynajem
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Śródmieście Południowe, Książęca
- Powierzchnia:92,40 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2001
- Piętro: 5 z 7
- Numer oferty: EC464864
- Cena: 12 000,00 PLN
- Cena za m2: 129,87 PLN
Kontakt z agentem: The Square Estate
Magdalena Sokołowska
Opis nieruchomości
Mapa
Kontakt z agentem
The Square Estate