Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność:
ŁOMŻYNSKA SKWER. https://lomzynskaskwer.pl
Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ!
INWESTYCJA:
- Kameralny budynek 5-cio piętrowy, składających się 21 mieszkań, + 1 lokalu użytkowego,
- Powierzchnie mieszkań od 41m2 do 84m2.
- Tarasy lub balkony w każdym mieszkaniu, duże panoramiczne okna,
- Nowoczesna architektura i wysoki standard części wspólnych, winda.
- Hala garażowa i miejsca postojowe, komórki lokatorskie,
- Bezpieczeństwo: video- domofony, drzwi antywłamaniowe,
- Zielony skwer przy budynku,
LOKAL USŁUGOWY U1
Powierzchnia lokalu 24,67 m2, parter. Jedyny lokal w inwestycji.
Powierzchnie:
- pomieszczenie główne: 21,53m2
- zaplecze sanitarne 3,14m2
STANDARD WYKOŃCZENIA:
Lokal w standardzie deweloperskim - daje pełną swobodę aranżacji wnętrza według własnych potrzeb i gustu.
Ściany działowe z bloczków silikatowych, ściany między lokalowe z bloczków akustycznych. Tynki gipsowe maszynowe kat. III, posadzki cementowe zatarte mechanicznie Instalacja elektryczna,
LOKALIZACJA:
- społeczność lokalna,
- Klimat Starej Pragi: centrum Koneser (3 min samochodem), Port Praski, bulwary praskie, rewitalizowane inwestycje Pragi post-fabrycznej, Centrum Kultury i Aktywności, ogród zoo, klimat boho…
- Dobra komunikacja do centrum i innych dzielnic: przystanki Ziemowita, Naczelnikowska, M2 metro Szwedzka, linie tramwajowe, stacja Veturilo.
- Galeria Wileńska (4 min samochodem), Kaufland, Żabka, Media Expert, biedronka, Lidl, liczne punkty usługowe, kawiarnie i restauracje,
- Edukacja: szkoły, uczelnie, przedszkola, żłobki.
Praga Północ przechodzi spektakularną metamorfozę. Dawne fabryki stały się przestrzeniami artystycznymi, loftami, historyczne kamienice odzyskują blask, a ulice wypełniają się kawiarniami, galeriami i nowoczesnymi inwestycjami mieszkaniowymi.
To może być Twoje nowe miejsce w Warszawie.
Zapraszamy do kontaktu i na prezentację!
546 193,80 PLN (22 140,00 PLN)
Łomżyńska Skwer U1, lokal usługowy
Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż,
Warszawa, Łomżyńska
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Komercyjny
- Lokalizacja: Warszawa Praga-Północ Nowa Praga, Łomżyńska
- Powierzchnia:24,67 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 0 z 5
- Numer oferty: EC352419
- Cena: 546 193,80 PLN
- Cena za m2: 22 140,00 PLN
Kontakt z agentem: The Square Estate
Anna Ouaibi
Opis nieruchomości
Adres strony www: https://www.lomzynskaskwer.pl