Piękna działka w Nasielsku

lokalizacja: Nasielsk, Warszawska

115 000 PLN

129 PLN / m2

Opis nieruchomości


Mam przyjemność zaprezentować Państwu, działkę pod zabudowę mieszkaniowa położoną w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym przy ul. Warszawskiej w Nasielsku.


SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI:

Działka o numerze ewidencyjnym 1425/4, ma powierzchnię 890m2 i ma wymiary: od strony drogi wewnętrznej ma długość 42m, natomiast szerokość działki to 22,2m2.

Działka jest przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna. Znajduje się w trzeciej linii zabudowy. Wjazd na działkę prowadzi poprzez drogę gminna oznaczana numerem ewidencyjnym 1426.
Nieruchomość nie posiada MPZP, należy wystąpić o warunki zabudowy.

POŁOŻENIE:
Działka znajduje się w trzeciej linii zabudowy. Położona jest w odległości ok 13 min pieszo od centrum miasta. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, Mrówka, Biedronka, szkoły, przedszkola, restauracje. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie ciszę, a jednocześnie lubiących mieć miasto i jego wszystkie udogodnienia w zasięgu ręki.


Zapraszam na prezentację oraz do kontaktu.

Kontakt do opiekuna:

The Square Estate

Barbara Jop
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.