Dom z piękną działką w Dziekanowie obok Łomianek

lokalizacja: Dziekanów Polski, Wincentego Witosa

1 780 000 PLN

6 667 PLN / m2

Opis nieruchomości

Pragniemy zaprezentować Państwu przestronny i klimatyczny bliźniak w Dziekanowie Polskim na granicy z Łomiankami. 

CECHY OFERTY
Nieruchomość posiada 217mkw powierzchni użytkowej, zaś całkowita powierzchnia to aż 267mkw. Jest to bardzo dobrze zaprojektowany dom, w który idealnie odnajdzie się nawet duża rodzina. Na dole mamy przedsionek wraz z garderobą (6mkw), duży hall (14mkw), łazienkę (4mkw), oddzielną kuchnię ze spiżarnią (13mkw), jadalnię (14mkw) oraz salon o wielkości prawie 36mkw. Garaż zmieści dwa samochód, a jego wielkość łącznie z kotłownią to 33mkw. Na górze mamy 4 pokoje, największe mają około 25mkw oraz łazienkę i wc. Budynek został wzniesiony w tradycyjnej murowanej konstrukcji z cegły ceramicznej Porotherm o doskonałej izolacji. Dom posiada ogrzewanie gazowe piecem kondensacyjnym oraz fotowoltaikę na dachu.

Nieruchomość wyróznia się na tle innych nieruchomości bo posiada dość dużą działkę o wielkości 696mkw, co na dzisiejsze czasy nie jest standardem. Ponadto taras usytuowany jest idealnie z widokiem na ogódek i można czuć się komfortowo i kamerlanie bez bliskości sasiadów. 

LOKALIZACJA
Dziekanów Polski usytuowany jest tuż obok Łomianek. Są to spokojne miejscowości, ale posiadające wszystko pod reką. Tuż obok jest przedszkole i szkoła podstawowa, ale należy pamiętać, że w Łomiankach również są szkoły podstawowe i przedszkola. Ponadto w Łomiankach mamy kilka przychodni lekarskich, 3 stadniny koni, ośrodek sportu z basenem, zimą również lodowisko. W bliskości jest Kampinoski Park Narodowy posiadający mnóstwo ścieżek rowerowych i pieszych. Oprócz ciszy i spokoju jest wszystko pod ręką, a warto dodać, że do centrum Warszawy mamy 20km.

Zapraszmy do kontaktu w celu poznania więcej szczegółów. 

Kontakt do opiekuna:

The Square Estate

Magdalena Sokołowska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.